sergeizjuganov_ZJU_1743 copy

Hubane hambapolikliinik Tallinnas, kus eesmärgiks on oma terved hambad

Kristina Kiisa Hambaravi loodi 2000. a, kui Kristina Kiisa kolis peale õpinguid Rootsist tagasi Eestisse. Meie hambapolikliinik on keskendunud hamba- ja igemehaiguste ennetamisele, võimalikult varajasele diagnoosimisele ning kvaliteetsele ja professionaalsele hambaravi teenusele. Kristina Kiisa hambapolikliinik Tallinnas asub kesklinnas, Tornimäel. Suhtleme oma klientidega eesti, inglise, rootsi, hispaania ja vene keeles.

Kristina Kiisa hubane hambapolikliinik Tallinnas on seadnud eesmärgiks iga kliendi loomuliku naeratuse säilitamise. Oma töös rakendame Skandinaaviast saadud kogemusi ja meetodeid.  

Meie jaoks on oluline, et kõik meie patsiendid leiaksid oma muredele lahenduse ühest kohast. Jagame kaasaegseid ennetusvõtteid. Pakume nii suuhügienisti teenuseid kui ka keerukamat juureravi ja implantaatide paigaldust, kasutades selleks kvaliteetseid materjale ning parimaid ravivahendeid ja -meetodeid, mis täna on saadaval.

Ootame sind meie juurde visiidile!

Esimesel kohtumisel:

Meiega teevad koostööd ja suunavad oma patsiente meie juurde proteesimisele ja implantaatide paigaldamisele nii Rootsi kui ka Eesti kolleegid.