Hambaimplantaatide paigaldamine on tänapäeval kõige ohutum ja eelistatum viis kahjustunud, puuduolevate või eemaldatud hammaste asendamiseks. Võrreldes proteesidega on implantaadid mugavamad ja kaunimad. Implantaatide paigaldus käib kirurgiliselt ja implantaatide paigalduses kasutame vaid kvaliteetseid materjale, et tulemus oleks kauapüsiv.

Kristina Kiisa Hambaravi on hea valik, kus panna implantaat, sest oleme proteesimisele ja implantaatidele spetsialiseerunud. Meie hambaarstil on implantaatide paigaldamisel enam kui 20-aastane kogemus ja sellealase hariduse on ta omandanud Skandinaavias ja Saksamaal.

Oleme keskendunud kvaliteetsele ja professionaalsele hambaravi teenusele. Pakume ka keerukamat juureravi ja implantaatide paigaldust, kasutades selleks parimaid ravivahendeid ja -meetodeid, mis täna on saadaval.

Meie kliinikusse suunavad oma patsiente proteesimisele ja implantaatide paigaldamisele nii Rootsi kui ka Eesti kolleegid.

 

 

Kuidas käib implantaatide paigaldus

Implantaatide paigaldus toimub kirurgiliselt ja implantaate saab paigaldada nii üksikute hammaste asendamiseks kui ka osalise või täieliku hambutuse korral proteesi kinnitamiseks.

Hambaimplantaatide paigaldamine tasub ette võtta vaid põhjalikult testitud ja kauakestvate materjalidega. Implantaatide paigaldusel kasutame Saksa Dentsply implantaadisüsteemi. Odavaid Hiina implantaate me ei paku.

 

 

Mida oodata peale implantaadi paigaldust

Hamba implantaat paigaldatakse kirurgiliselt lõualuusse ja see protseduur tehakse kohaliku tuimestusega. 

Peale implantaadi paigaldust on paranemis- ehk luustumisperiood enne hammaste kinnitamist implantaadi külge tavaliselt 3-6 kuud. Üksikutel juhtudel on võimalik uus hammas paigaldada ka kohe pärast implantaadioperatsiooni. 

Implantaadi paranemisperioodiks valmistatakse vajadusel ajutine protees, mis ei toetu implantaadile. Pärast operatsiooni anname alati kaasa suuhügieenijuhised. 

 

Naerata enesekindlalt – esihamba implantaat

Kuna implantaatide paigaldamine on enamasti mitu kuud kestev protsess, siis arusaadavalt hirmutab inimesi, mis saab naeratusest. Eriti tekib see mure siis, kui tegemist on esihamba vahetamisega.

Kui esihamba implantaat saab paika, siis paigaldame sellele ajutise krooni. Nii saad ka ravi kestel jätkuvalt naeratada ja ei pea suud kramplikult kinni hoidma.

 

Broneeri visiit

Ootame sind meie hubasesse hambaravi kliinikusse vastuvõtule. Vaatame üle hammaste seisukorra ja paneme paika raviplaani. Pakume ka erakorralist hambaravi. Broneeri mugavalt siinsamas või helista +372 616 4500.