Hambaarsti assistent töökuulutus

 

 

Hammaste laminaadid ja hambakroonid Tallinnas, Tallinna kesklinnas

Kui hammast ei ole võimalik parandada või sooviks on hambaid esteetiliselt korrigeerida, siis on heaks lahenduseks hambakroon. Meie hambaravi kliinikus on võimalik hambakrooni paigaldamine erinevate materjalidega. Pakume ka 3D hambakroone. Kõige sobivama lahenduse lepime kokku esimesel hambaarsti visiidil.

 

Mis on hambakroon ja milleks seda kasutatakse?

Hambakroonid on järjest rohkem kasutusel murdunud ja eemaldatud hammaste proteesidena ja ka esteetilisel eesmärgil. Kroonid on päris hamba väljanägemisega väga sarnased. Samuti räägib kroonide kasuks nende paigaldamise kiirus. Nii ei pruugi teised inimesed märgatagi, et sinu päris hambad on asendatud või neile on paigaldatud hambakroon.

 

Hambakroonid ja hambasillad tsementeeritakse enda hammaste külge. Kroonid on äravahetamiseni sarnased pärishammastega nii materjali omadustelt, väljanägemiselt kui ka funktsioonilt.

 

Millistel juhtudel on soovituslik paigaldada hambakroon:

  •   Hammast ei ole enam võimalik täidisega parandada
  •   Hammas on murdunud või eemaldatud
  •   Sooviks on üksiku või mitme hamba väljanägemist korrigeerida

 

Portselankroone ja laminaate valmistatakse ja paigaldatakse ka hammaste esteetilise väljanägemise parandamiseks ja ilusa naeratuse disainimiseks. Seda nimetatakse kosmeetiliseks hambaraviks. Lisaks kroonidele saab hammaste välimust korrigeerida ka hammaste laminaatidega ja puuduvat hammast asendada silla või implantaadiga.

 

Millest sõltub hambakrooni hind

Hambakroonide paigaldus on võimalik ette võtta eraldiseisvalt või koos muude hambaprotseduuridega, näiteks koos hamba eemaldamisega. Hambakrooni hind sõltub sellest, kas soovid kroonida ühte hammast või mitmest hambast koosnevat hambarida. Samuti sõltub hind sellest, mis materjalist kroonid valmistada.

Kristina Kiisa Hambaravi kliinikus on samuti kasutusel kvaliteetsed ja täpsed kliendi hambaid jäljendavad CAD/CAM süsteemil valmivad 3D hambakroonid.

Sirona Cerec 3D CAD/CAM süsteem võimaldab valmistada hambale krooni orienteeruvalt 1,5 tunniga. 3D meetodil valmiva hambakrooni täpsus on suurem ja maksumus odavam kui hambatehniku poolt käsitsi laboris tehtud kroonil. Väga oluline on ka protseduuri kiirus, mida kliendid hindavad – hamba väljanägemine on võimalik taastada vaid ühe visiidiga.

 

Book a visit

We welcome you to our cosy dental clinic. We will review the condition of your teeth and set up a treatment plan. We also offer emergency dental care. Book conveniently here or call +372 616 4500.