sergeizjuganov_ZJU_1704 copy

 

 

Hammaste laminaadid ja hambakroonid

 

Kui hammast ei ole võimalik parandada või sooviks on hambaid esteetiliselt korrigeerida, siis on heaks lahenduseks hambakroon. Meie hambaravi kliinikus on võimalik hambakrooni paigaldamine erinevate materjalidega. Pakume ka 3D hambakroone. Kõige sobivama lahenduse lepime kokku esimesel hambaarsti visiidil. 

 

Mis on hambakroon ja milleks seda kasutatakse?

 

Hambakroonid on järjest rohkem kasutusel murdunud ja eemaldatud hammaste proteesidena ja ka esteetilisel eesmärgil. 

Hambakroonid ja hambasillad tsementeeritakse enda hammaste külge. Kroonid on äravahetamiseni sarnased pärishammastega nii materjali omadustelt, väljanägemiselt kui ka funktsioonilt.

 

Millistel juhtudel on soovituslik paigaldada hambakroon:

  •   Hammast ei ole enam võimalik täidisega parandada
  •   Hammas on murdunud või eemaldatud
  •   Sooviks on üksiku või mitme hamba väljanägemist korrigeerida

 

Portselankroone ja laminaate valmistatakse ja paigaldatakse ka hammaste esteetilise väljanägemise parandamiseks ja ilusa naeratuse disainimiseks. Seda nimetatakse kosmeetiliseks hambaraviks. Lisaks kroonidele saab hammaste välimust korrigeerida ka hammaste laminaatidega ja puuduvat hammast asendada silla või implantaadiga.

Kristina Kiisa Hambaravi kliinikus on kasutusel ka Cerec 3D CAD-CAM süsteem, võimaldab valmistada hambale krooni orienteeruvalt 1,5 tunniga. Väga oluline on ka protseduuri kiirus, mida kliendid hindavad – hamba väljanägemine on võimalik taastada vaid ühe visiidiga.

Samuti valmistame implantaadihambaid ja eemaldatavaid proteese.

 

Broneeri visiit

Varata tapaaminen, helista +372 616 4500 või kirjuta dentist@dentist.ee