sergeizjuganov_ZJU_1638 copy

Kaperavi


Tänapäeval järjest populaarsemaks saanud hambakaped on tõhus alternatiiv breketitele. Kui soovid oma hambarida korrigeerida, siis on kaperavi kõige eelistatum meetod, millega oma hambumust parandada. Hambakape on kliendi hambakaare järgi toodetud läbipaistvast biomeditsiinilisest plastikust vormid, mis valmistatakse 3D meetodil igale patsiendile individuaalselt. 

 

Hambakapede eelised:

  •   On läbipaistvad ja pea nähtamatud
  •   Neid on lihtne eemaldada söömise ja hambapesu ajaks
  •   Tänu hambaid järgivale kujule on tulemused kiiresti saavutatavad
  •   Nõuavad vähem hambaarsti külastusi
  •   Breketitest mugavamad ja neid on lihtsam hooldada

 

Mida kaperavi endast kujutab


Kaperavi tähendab seda, et plastikust vormi (kapet) tuleb kanda vähemalt 22 tundi ööpäevas ja need eemaldatakse vaid söömise ja hambapesu ajaks. Kapesid vahetatakse iga 2 nädala tagant. Iga uus kape avaldab hammastele veidi rohkem survet ja liigutab hambaid järjest rohkem soovitud asendisse.

 

Kristina Kiisa Hambaravis kasutame kvaliteetseid Modern Clear hambakapesid, mis on end tõestanud terves maailmas. Kaperavi pikkus sõltub sellest, kui palju on hambaid vaja korrigeerida. Keskmiselt kulub kaperavile 6 kuud, kuid ravi võib kesta ka kauem. Kaperavi täpse pikkuse saab kindlaks teha peale esimest visiiti kui on raviplaan teostatud.

 

Mida tuleb teada hammaste kape kandmisest

 

Hammaste kape kandmise ajal tuleb erilist tähelepanu pöörata suuhügieenile. Kindlasti tuleb hammaste kaped eemaldada söömise ajaks ja hambapesuks. Kui kaped on suus, siis ei ole lubatud juua kohvi, teed ega muid maitsega jooke. Kapesid kandes võib juua puhast vett. 

Hambaid tuleb pesta vähemalt kaks korda päevas ja vähemalt kord päevas tuleb kasutada hambaniiti.

 

Milline on kapede hind


Kapede hind sõltub sellest, kui palju on vaja hambumust korrigeerida ja kas vaja on korrigeerida ühte või mõlemat hambarida. Kaperavi algab konsultatsiooniga. Esimesel kohtumisel teeme panoraamülesvõtted ja vaatame üle hammaste seisukorra. Pärast seda koostame raviplaani koos hinnakalkulatsiooniga.


Broneeri visiit

Varata tapaaminen, helista +372 616 4500 või kirjuta dentist@dentist.ee