sergeizjuganov_ZJU_1638 copy

Hambakaped – kaperavi

Tänapäeval järjest populaarsemaks saanud hambakaped on tõhus alternatiiv breketitele. Kui soovid oma naeratust korrigeerida, siis on kaperavi kõige eelistatum meetod, millega oma hambumust parandada. Kaped on personaalsed ja valmistatakse alati täpselt kliendi hammaste järgi.

  

Mis on hambakaped

Hambakape on kliendi hambakaare järgi toodetud meditsiiniseade, mille abil korrigeeritakse hammaste asetust. Kaped valmistatakse 3D meetodil ja need on läbipaistvast materjalist. Võrreldes breketitega on kaped vähem silmatorkavad ja kandmise mõttes mugavamad, võimaldades samal ajal tõhusalt hambumust korrigeerida.

 

Hambakapede eelised:

  •   On läbipaistvad ja pea nähtamatud
  •   Neid on lihtne eemaldada söömise ja hambapesu ajaks
  •   Tänu hambaid järgivale kujule on tulemused kiiresti saavutatavad
  •   Nõuavad vähem hambaarsti külastusi
  •   Ei tekita põletikku ning on võrreldes breketitega mugavamad

 

Mida kaperavi endast kujutab

Kaperavi tähendab seda, et kapede kandmise abil korrigeeritakse järk-järgult hambumust. Kapesid tuleb kanda vähemalt 22 tundi ööpäevas. Kaped eemaldatakse vaid söömise ja hambapesu ajaks.

 

Kristina Kiisa Hambaravis kasutame kvaliteetseid Modern Clear hambakapesid, mis on end tõestanud terves maailmas. Hambakapesid tuleb vahetada iga paari nädala tagant. Iga uus kape avaldab hammastele veidi rohkem survet ja liigutab hambaid järjest rohkem soovitud asendisse.

 

Kaperavi pikkus sõltub sellest, kui palju on hambaid vaja korrigeerida. Keskmiselt kulub kaperavile 6 kuud, kuid ravi võib kesta ka kauem. Kaperavi täpse pikkuse saab kindlaks teha peale esimeset visiiti kui on raviplaan teostatud.

 

 

Mida tuleb teada hammaste kape kandmisest

 

Hammaste kape kandmise ajal tuleb erilist tähelepanu pöörata suuhügieenile. Kindlasti tuleb hammaste kaped eemaldada söömise ajaks ja hambapesuks. Kui kaped on suus, siis ei ole lubatud juua kohvi, teed ega muid maitsega jooke. Kapesid kandes võib juua puhast vett.

Hambaid tuleb pesta vähemalt kaks korda päevas ja vähemalt kord päevas tuleb kasutada hambaniiti.

 

Milline on kapede hind

Kapede hind sõltub sellest, kui palju on vaja hambumust korrigeerida ja kas vaja on korrigeerida ühte või mõlemat hambarida. Kaperavi algab konsultatsiooniga. Esimesel kohtumisel teeme panoraamülesvõtted ja vaatame üle hammaste seisukorra. Pärast seda koostame raviplaani koos hinnakalkulatsiooniga.

 

Broneeri visiit

Ootame sind meie hubasesse hambaravi kliinikusse vastuvõtule. Vaatame üle hammaste seisukorra ja paneme paika raviplaani. Pakume ka erakorralist hambaravi. Broneeri mugavalt siinsamas või helista +372 616 4500.