Mida teha kui proteesid on ebamugavad, hõõruvad ja loksuvad?

Implantaadid – võimalus proteeside kinnitamiseks.
Kui oled kaotanud hambad ja saanud proteesid, millega ei saa rääkida ega süüa, siis on kõige käepärasemaks lahenduseks paigaldada 2 -8 implantaati, mille külge kinnitatakse protees.
Selleks võib kasutada olemasolevat proteesi või teha täiesti uue. Proteesid kinnituvad implantaatide külge “trukiga” ja neid saab ise suust eemaldada (puhastamiseks jne). Teine viis on proteesid kruvida implantaatide külge, neid ei ole ise võimalik eemaldada ning neid puhastatakse nagu oma hambaid.

Implantaate on hambaravis kasutatud üle 25.a ja tegu on väga levinud ja hästi toimiva ravimeetodiga. “Innovatiivseks ” ja “erakordseks” sai seda nimetada tseda 1990-tel aastatel. Idee põhineb sellel, et titaan kasvab otseselt kokku luuga (teised metallid ei kasva) ja seda saab kasutada kunstliku hambajuurena ühe hamba asendamiseks või nn ankrutena kõigi puuduvate hambate asendamiseks. Kui kõik hambad on elu jooksul kaotatud, siis iga puuduva hamba asemele implantaati ei panda, vaid kasutatakse erinevaid kombinatsioone 2-8 implantaadi ja proteesi jaoks.

Selleks, milline kombinatsioon kellelegi sobib, otsustatakse konsultatsioonil.

Kui Te olete otsustanud oma elukvaliteeti hästiistuvate hammaste läbi parandada, siis alustame konsultatsioonist – broneerige aeg https://dentist.ee/adv-2/

Tutvu hambaimplantatsiooni videoga: https://www.youtube.com/watch?v=X3OIpE02zr8